Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2018-2019

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2018-2019:


Namn

Klubb

Start
Anders Lundvall Norrtälje BwK Söndagen den 11 november 14:00
Anders Wallberg BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Andre Lek-Herdin Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Anette Öberg BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Anita Johansson BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Asko Narkiniemi BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Augusta Hamberg Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Björn Bergström Bålsta BC Lördagen den 10 november 10:00
Björn Granath BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Camilla Stenberg BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Christer Lundborg BwK Ankaret Söndagen den 11 november 14:00
Christian Elofsson Bålsta BC Lördagen den 10 november 10:00
Christina Granath BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Christine Alveblad BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Daniel Färnlycke Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Erhard Meissner Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Glenn Bodin Norrtälje BwK Söndagen den 11 november 14:00
Hans Björkman Norrtälje BwK Söndagen den 11 november 14:00
Jan Andersson BwK Ankaret Söndagen den 11 november 14:00
Jan Stenberg BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Jesper Dahl BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Johan Brunsberg Team Enköping BK Lördagen den 10 november 10:00
Johan Norell Team Enköping BK Lördagen den 10 november 10:00
Jouko Törnudd BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Kenth Holm BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Kevin Teir BK Rullarna Lördagen den 10 november 10:00
Kim Nyman BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Kristina Sävström BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Lars Sjölund BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Lars-Olof Ljungkvist Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Lidia Svedberg Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Lina Hamberg Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Mathias Sollenhag BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Micael Dahl BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Micael Hamberg Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Mikael Andersson BK Joker Lördagen den 10 november 10:00
Mikael Dahlin BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Mikael Karlsson BwK Ankaret Söndagen den 11 november 14:00
Mikael Teir BK Rullarna Lördagen den 10 november 10:00
Mikael Witting Norrtälje BwK Söndagen den 11 november 14:00
Mimmi Andersson BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Natalie Edblad BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Niklas Holmström BwK Ankaret Söndagen den 11 november 14:00
Olle Fredriksson BwK Ankaret Söndagen den 11 november 14:00
Oskar Lundgren BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Peter Wikström Bålsta BC Lördagen den 10 november 10:00
Richard Andersson BwK Ankaret Söndagen den 11 november 14:00
Robert Cedervall BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Staffan Wihlborg BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Stefan Bonell BwK Ankaret Söndagen den 11 november 10:00
Stefan Dew Team Enköping BK Lördagen den 10 november 10:00
Sven-Olov Sjölund BK Rullarna Lördagen den 10 november 10:00
Thomas Ekström Uppsala BC 90 Söndagen den 11 november 10:00
Tom Haapala BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00
Tommy Johansson BC Cobbers Lördagen den 10 november 10:00